Kategorie

IDEA PAD Okucie antypaniczne PŁYTKOWE 1-pkt, metalizowane szare

IDEA PAD Okucie antypaniczne PŁYTKOWE 1-pkt, metalizowane szare

Wszystkie zdjęcia

Okucie antypaniczne, awaryjne, płytkowe, ryglowanie jednopuntkowe - boczne. Wykończenie metalizowane szare.


Producent: ISEO

Więcej szczegółów


293,49 zł brutto
( 238,61 zł netto )

IS-946-1000705

Stan: towar dostępny na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.

Zadaj pytanie
IDEA PAD Zamknięcie awaryjne, antypaniczne, PŁYTKOWE, 1-pkt

 

Zamknięcia awaryjne stosowane są w obiektach biurowych oraz mieszkalnych. Ich zadaniem jest zapewnienie skutecznej ewakuacji w sytuacji nagłego zagrożenia życia lub zdrowia osób przebywających w budynku lub w pomieszczeniu. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie jest możliwość zapoznania osób przebywających w tych pomieszczeniach z zasadami ich działania.

 

Charakterystyka:

  • Ryglowanie boczne
  • Rygiel ze znalu
  • Uniwersalne lewe/prawe
  • Metalizowane szare

 

Opis produktu:

Zamknięcie awaryjne Idea Pad jest przeznaczone do stosowania na drzwiach znajdujących się na drogach ewakuacyjnych. W sytuacji nagłego zagrożenia życia lub zdrowia umożliwia ono pewną, bezpieczną i szybką ewakuację z pomieszczenia osobom, które wcześniej mogły zapoznać się z zasadą jego działania. Zapewnia prawidłową pracę skrzydła drzwiowego, nawet w sytuacji naporu osób kierujących się w stronę wyjść ewakuacyjnych. Spełnia wymagania normy PN-EN 179:2009, która opisuje wymogi stawiane takim zamknięciom. Znajduje zastosowanie w obiektach biurowych oraz mieszkalnych. Może być uruchamiane przy użyciu płytki naciskowej.

 

Zastosowanie:

Zamknięcie przeznaczone jest do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o maksymalnym ciężarze do 200kg, szerokości do 1320 mm i wysokości do 2520 mm. Są to warunki określone przez normę. Zamknięcie działa prawidłowo w zakresie temperatur od -10°C do +60°C. Uniwersalny zaczep zamknięcia umożliwia jego stosowanie zarówno w lewych, jak i w prawych drzwiach. Wielowariantowość zestawów pozwala zastosować je do drzwi jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych, wykonanych z drewna, PCV, lub z aluminium.

 

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Zamknięcie posiada certyfikat Instytutu Badawczego ICIM, gdzie zostało przetestowane na zgodność z normą PN-EN 179:2009 oraz certyfikat Warrington zezwalający na oznaczenie zamknięcia znakiem CE. Spełnia wszystkie wymagania normy opisującej zamknięcia tego typu.

 

Trwałość 200 000 cykli

Trwałość zamknięcia zbadano na 200 000 cykli (najwyższa badana wartość). Po zakończonym badaniu zamknięcie jest produktem w pełni funkcjonalnym. Oznacza to, że może być ono stosowane w ciężkich warunkach eksploatacji, przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej i obiektach biurowych.

 

Powłoka antybakteryjna AntiGERM

Wszystkie podstawowe okucia antypaniczne ISEO (poza wykończeniem PVD i Inox) pokrywane są powłoką antybakteryjną, która poprzez uwalnianie jonów srebra chroni przed rozwojem i rozprzestrzenianiem się bakterii.Opakowanie zawiera:

  • zamknięcie płytkowe
  • śruby mocujące
  • blachę zaczepową
  • podkładkę
  • szablon montażowy

Inne produkty z tej samej kategorii

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieMoje konto

KONTAKT

Mapka dojazdu F.H.U. RAGEN

ul. Makuszyńskiego 13

31-752 Kraków


BIURO - MAGAZYN

Godziny otwarcia:

pn-pt : 8-16


e-mail: biuro@ragen.pl

www: ragen.pl


Tel: 12 292 37 14

Tel: 12 399 45 06

Tel.kom: 504 223 878

Tel.kom: 507 633 414

Fax: 12 399 47 14

gg: 1993647


Formularz kontaktowy


 

Licznik gości online

Obecnie w sklepie jest:
5 Gości online