Zabezpieczenia

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Block title

Visit our blog

Zabezpieczenia  Jest 29 produktów.

Podkategorie

 • Sejfy

  Nowa kolekcja sejfów Yale została zaprojektowana w taki sposób by sejfy te były jeszcze mocniejsze, bardziej niezawodne, łatwiejsze w montażu i trudniejsze do rozbicia. Przy projektowaniu pamiętano, że sejfy te mają również dobrze wyglądać. Dzięki przechowywaniu w sejfie przedmiotów takich jak paszporty, dokumenty, świadectwa urodzenia, karty kredytowe, gotówka czy klucze nie mamy problemów z ich znalezieniem. A na koniec można stwierdzić, że sejf jest idealną kryjówką dla rzeczy, których się nie da zastąpić lub które są dla nas bezcenne.

 • Kamery WiFi

  Miej oko na swój dom Dzięki kamerom monitorującym Wi-Fi od Yale zawsze masz dostęp do tego co dzieje się w Twoim domu, nie przegapisz ani chwili! Dzięki zastosowaniu naszych kamer możliwy jest podgląd przestrzeni monitorowanej na ekranie smartfona, tabletu i dowolnego urządzenia połączonego z internetem w dowolnym miejscu na Ziemi. Dodatkową funkcją kamer IP jest możliwość rejestrowania obrazu na karcie pamięci instalowanej w urządzeniu. Sprawdź kto przyjechał do domu, posłuchaj i porozmawiaj z bliskimi oraz zobacz co u Twoich pupili za pośrednictwem aplikacji Yale View. Zapewnij bezpieczeństwo dla Twojego domu, gdziekolwiek jesteś.

 • ENTR™ Zamek cyfrowy

  Otwieraj i zamykaj drzwi Twojego domu bez użycia klucza. Steruj zamkiem w drzwiach za pomocą smartfona, linii papilarnych, kodu PIN oraz pilota. Udostępniaj zdalnie klucz cyfrowy Twoim gościom. Zarządzaj dostępem użytkowników w określonym czasie (dni tygodnia i godziny). ENTR™ - Inteligentna Ochrona Twojego Domu.

 • Alarmy bezprzewodowe

  Czy wiesz, że...   50% włamań jest wykrywanych dzięki czujnikom wizualnym. Sprawnie działający system alarmowy zatrzymuje 80% włamań. Bezprzewodowe systemy alarmowe Yale są łatwe w instalacji i nie wymagają okablowania. Dzięki bezpłatnej aplikacji na smartfona lub tableta możesz mieć pełną kontrolę nad swoim domem gdziekolwiek jesteś.

 • Monitoring CCTV
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów