Wkładka elektroniczna LIBRA SMART premium, 30x30, do drzwi zewnętrznych

IS-82K10-30302525

Nowy

Elektroniczna wkładka do drzwi (wersja premium) do drzwi zewnętrznych. Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie lub kart zbliżeniowych.

Więcej szczegółów

Na zamówienie - zapytaj o czas realizacji

2 958,26 zł


2 405,09 zł netto

Więcej informacji

LIBRA SMART Wkładka elektroniczna (premium), do drzwi zewnętrznych - IP 66


Libra Smart to elektronicznie sterowana wkładka bębenkowa, która czerpie zasilanie z wewnętrznej baterii. Dzięki temu nie wymaga stosowania okablowania i stanowi wygodny, a zarazem oszczędny sposób na zarządzanie dostępem do drzwi. Jej modułowa budowa umożliwia tworzenie różnych konfiguracji i zwalnia z konieczności posiadania wielu elementów w magazynie.

Wkładka Libra Smart składa się z trzech elementów: zewnętrznej gałki (elektronicznej), wewnętrznej gałki elektronicznej ze stałym sprzęgłem oraz mechanicznego korpusu wkładki bębenkowej.

Pracą wkładki można zarządzać za pomocą kart zbliżeniowych, a nawet smartfonów i innych urządzeń przenośnych z aplikacją Argo oraz systemem operacyjnym iOS, Android lub WindowsPhone.

Wkładki posiadają zabezpieczenia przeciw- przewierceniowe w bębenku wkładki oraz zabezpieczenie przed wyrwaniem wkładki. Ponadto wersja Heavy Duty (IP 66) posiada także zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe w korpusie wkładki. Mechanizm oraz silniczek wkładki są chronione mechanicznie i elektronicznie.
Wkładkę Libra Smart można obsługiwać za pomocą urządzeń mobilnych, które posiadają zainstalowane oprogramowanie Argo oraz przy użyciu kart zbliżeniowych ISEO lub zwykłych kart Mifare, opasek, breloków zbliżeniowych itp.
Aplikacja Argo może być zainstalowana na każdym urządzeniu przenośnym z technologią Bluetooth oraz systemem operacyjnym iOS (wersja 7.0 lub nowsza)
lub Android (wersja 4.3 Jelly Bean lub nowsza).
W przypadku zastosowania aplikacji do współpracy z wkładką Libra Smart, możliwe jest zarządzanie prawami dostępu dla 300 użytkowników, a także rejestrowanie i odczytywanie 1000 ostatnich zdarzeń.
Komunikacja pomiędzy urządzeniem przenośnym z zainstalowaną aplikacją Argo oraz wkładką jest możliwa z odległości do 10 metrów. 128-bitowy klucz AES gwarantuje bezpieczeństwo zaszyfrowanych danych, uniemożliwiając ich odczytanie czy przechwycenie.
Każda wkładka Libra Smart posiada przypisaną kartę MASTER. Za jej pomocą można wygodnie zarządzać prawami dostępu i zmieniać ustawienia użytkowników kart USER.Przeznaczenie:
Wkładka Libra Smart umożliwia budowę systemów kontroli dostępu w obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy, centrach handlowych, budynkach prywatnych itp.
Wkładkę Libra Smart można zamontować w skrzydłach drzwi o maksymalnej grubości 120 mm.
Libra Smart jest kompatybilna z większością mechanicznych zamków wpuszczanych zgodnych z profilem europejskiej wkładki bębenkowej (EN 1303).


Dane techniczne:
 • Wymiar wkładki 30x30 mm
 • Oprogramowanie Argo z aplikacją na smartfony.
 • Wbudowane radio Bluetooth 4.0
 • Wieloprotokołowy czytnik zbliżeniowy RFID 13,56 MHz od zewnątrz
 • (Standardy: ISO 14443A - Mifare Classic, Plus, Desfire; ISO 14443B - karty z chipem)
 • Mechaniczna gałka PREMIUM od wewnątrz.
 • Obsługa za pomocą kart zbliżeniowych / urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją Argo.
 • Tryb biurowy, sygnalizacja świetlna i akustyczna.
 • Europejski profil wkładki, zabierak zgodny z DIN.
 • Do drzwi zewnętrznych (IP66 HD).
 • Zabezpieczenie przed rozwierceniem w korpusie (IP66 HD).
 • Zasilanie bateryjne (1 x 2/3 AA ER17335M, 3.6V).


Warunki pracy:
 • Temperatura pracy: -20°C ÷ +70°C.
 • Temperatura przechowywania: -25°C ÷ +75°C.
 • System zabezpieczeń (stopnie ochrony IP): IP66


Materiał i rodzaje wykończenia:
Wkładka Libra Smart jest wytwarzana z materiałów metalowych i kompozytowych. Zastosowane wzornictwo w połączeniu z różnymi odmianami kolorystycznymi oraz rodzajami wykończenia umożliwia dopasowanie produktu do wnętrz i budynków zaprojektowanych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


Opakowanie:
Opakowanie zawiera wkładkę bębenkową 30x30, śrubę montażową M5x85 mm, klucz sześciokątny 2 mm, baterię oraz instrukcję obsługi.

15 Inne produkty z tej samej kategorii: