Okucie antypaniczne ISEO IDEA BASE z drążkiem czerwonym 1130 mm

Nowy

Zamknięcie przeznaczone jest do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o maksymalnym ciężarze do 200 kg, wysokości do 2520 mm, co określa norma. Zamknięcie działa prawidłowo w zakresie temperatur od -10°C do +60°C.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny - Wysyłka 24H

358,66 zł


291,59 zł netto

zamiast 360,83 zł

Więcej informacji

IDEA BASE Zamknięcie przeciwpaniczne 1pkt, drążek czerwony L-1130 mm


Zamknięcie Idea Base jest dedykowane do zastosowania zarówno w drzwiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych (znajdujących się na drogach ewakuacyjnych. Maksymalna waga skrzydła, na którym można zainstalować zamknięcie wynosi 200 kg.


W sytuacji zagrożenia, urządzenie umożliwia szybką i bezpieczną ewakuację osób przebywających w danym pomieszczeniu lub budynku. Wytrzymały drążek naciskowy zapewnia bezawaryjną pracę skrzydła drzwi nawet w przypadku naporu tłumu ludzi.


Zamknięcie Idea Base doskonale sprawdza się w miejscach, w których przebywają osoby, które nie zostały przeszkolone w zakresie bezpiecznego korzystania z wyjść ewakuacyjnych jak na przykład: kompleksy handlowo-rozrywkowe, kina, teatry, sale koncertowe, centra medyczne, uczelnie, stadiony itp.Dane techniczne:

  • Ryglowanie boczne

  • Zaczep ze znalu

  • Uniwersalne lewe / prawe

  • Kolor czarny

  • Drążek czerwony L-1130 mm
Powłoka antybakteryjna AntiGERM

Wszystkie podstawowe wersje zamknięć przeciwpanicznych (z wyjątkiem wersji INOX i PVD) pokryte są specjalną anty-bakteryjną powłoką AntiGERM, która zawiera wolno uwalniane jony srebra chroniące przed rozwojem i rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. Skuteczność ochrony antybakteryjnej została przetestowana naukowo. Potwierdzone zostało, że powłoka jest bezpieczna dla ludzi. Testy wykazały, że wystarczy tylko kilka minut, aby wyeliminować ponad 650 różnych odmian bakterii, redukując ich ilość o ponad 99%.Opakowanie:
zamknięcie, drążek L-1130mm, śruby mocujące, blacha zaczepowa IS-941-00110, podkładka pod okucie zewnętrzne, szablon montażowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty z tej samej kategorii:

Zawartość