ASSA ABLOY GTR Elektromagnetyczny trzymacz drzwi ppoż. 24V DC, 400N

GTR048000

Nowy

Elektromagnesy blokują drzwi wewnętrzne w pozycji otwartej tak, by nie utrudniały poruszania się po budynku. W przypadku wykrycia zagrożenia przez czujniki przeciwpożarowe następuje zwolnienie blokad, a wyposażone w samozamykacze drzwi ulegają automatycznemu zamknięciu. Dzięki temu stają się barierą utrudniającą rozprzestrzenianie się ognia oraz dymu do niezagrożonych obszarów obiektu.

Więcej szczegółów

Dostępny na zamówienie

166,06 zł


135,01 zł netto

Więcej informacji

ASSA ABLOY Elektromagnes z przyciskiem i jarzmem kątowym - zestaw do montażu dościennego

 

Elektromagnesy umożliwiają korzystanie z ciągów komunikacyjnych bez utrudnień. Wyposażone są w przycisk zwalniający umieszczony na obudowie, służący ręcznemu zamknięciu drzwi w dowolnym momencie.

 

Chwytaki elektromagnetyczne pełnią podwójne zadanie, po pierwsze podczas codziennego użytkowania budynku, blokują drzwi wewnętrzne w pozycji otwartej tak, by nie utrudniały poruszania się po budynku oraz nie tamowały ruchu. Po drugie, w przypadku wykrycia zagrożenia przez czujniki przeciwpożarowe następuje zwolnienie blokad, a wyposażone w samozamykacze drzwi ulegają automatycznemu zamknięciu. Dzięki temu stają się barierą utrudniającą rozprzestrzenianie się ognia oraz dymu do niezagrożonych obszarów obiektu.

Dane Techniczne :

Zasilanie: 

24 VDC

Prąd: 

67 mA

Siła: 

400 N

Moc znamionowa:

1,6 W

Stopień ochrony: 

IP 42

Obwód zasilania zabezpieczony diodą przed niepoprawnym podaniem napięcia

Wymiary elektromagnesu:

110 x 85 x 38 mm 

 Wymiary jarzma

55 x 55 x 50mm, Ø50mm 

Jarzmo niklowane, zabezpieczone przed korozją

Produkty powiązane

30 Inne produkty z tej samej kategorii: