Samozamykacz do furtki DIREKT 150 srebrny

3402001

Nowy

Samozamykacz DIREKT 150 jest korzystnym cenowo rozwiązaniem dla prywatnych posesji, osiedli mieszkaniowych, szkół. Jest uniwersalny i łatwy w montażu, a dzięki zastosowanej technologii wypełnienia go gazem, sprosta nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym (duży zakres temperatur -20°C do 80°C).

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę

980,00 zł


796,75 zł netto

Więcej informacji

Samozamykacz do furtek DIREKT 150
idealny samozamykacz do montażu na zewnątrz

 

Samozamykacz do furtek DIREKT 150 jest doskonałym rozwiązaniem na domykanie zewnętrznych furtek w miejscach takich jak obszary o dodatkowej kontroli dostępu, przedszkola, szkoły, zakłady przemysłowe, czy chociażby prywatne posesje. W przeciwieństwie do normalnego samozamykacza skrzydło nie jest zamykane z hukiem, ale przesuwa się powoli i łagodnie. Samozamykacz DIREKT redukuje niebezpieczeństwo wypadku i zapobiega uderzeniu osoby przechodzącej przez skrzydło furtki. Samozamykacz DIREKT zawsze domyka furtkę, co jest szczególnie ważne w przedszkolach, gdyż zapobiega wybiegnięciu dziecka na ulicę.

 

 

  • DIREKT 150 jest bardzo łatwy w montażu, jak tradycyjny samozamykacz
  • Wyróżnia go fakt, iż jego prędkość domykania może być płynnie regulowana.
  • Samozamykacz może być użyty do furtek z normalnymi, lub regulowanymi zawiasami.

 

 

Dane technincze:

Wykończenie zewnętrzne cylindra

Kolor srebrny

Wykończenie tłoczka

Ocynk

Kąt otwarcia

do 110°

Ciężar skrzydła furtki

do 80 kg

Rozmiar furtki

Wysokość: do 2500mm

Szerokość: 750mm - 1200mm

Siła zamykająca

400 N

Szybkość zamykania

Regulowana

 

Działanie:

Samozamykacz DIREKT działa bezpośrednio na furtkę bez udziału dodatkowej dźwigni. Mocowany jest po jednej stronie do słupka, lub ramy drzwiowej, a z drugiej strony do drzwi lub furtki. Zasada działania podobna jest do tej w siłowniku gazowym. Kiedy furtka jest otwierana samozamykacz ulega skróceniu, a zwiększone w ten sposób ciśnienie wewnątrz urządzenia sprawia, iż tłoczysko jest wypychane zamykając furtkę. Ze względu na użycie gazu w zastępstwie tradycyjnej sprężyny dysponujemy znacznie większą siłą zamykania. Z tego powodu samozamykacz DIREKT zawsze dokładnie domyka drzwi lub furtki, pomimo iż jego wymiary są stosunkowo małe.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Inne produkty z tej samej kategorii: