Samozamykacz do furtki SF-19-300N

3502001

Nowy

Samozamykacz do furtki SF-19-300N zapewnia powolne i kontrolowane rozwiązanie zamykania szerokiej gamy bram i furtek. Jest idealnym rozwiązaniem do kontroli dostępu w budynkach użyteczności publicznej, oraz w prywatnych posesjach.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny - Wysyłka 24h

650,00 zł


528,46 zł netto

Więcej informacji

Samozamykacz do furtek SF-19-300N
i
dealny samozamykacz do montażu na zewnątrz

Samozamykacz do furtki zapewnia powolne i kontrolowane rozwiązanie zamykania szerokiej gamy bram i furtek. Jest idealnym rozwiązaniem do kontroli dostępu w budynkach użyteczności publicznej, oraz w prywatnych posesjach. Skutecznie zamyka bramę w sposób sprawny i kontrolowany. Tłumienie zapewnia zamykanie furtki z kontrolowaną szybkością, umożliwiając ludziom bezpieczne przejście nawet w przypadku silnych wiatrów. Ukryty zawór ciśnienia gazu pozwala na łatwe dopasowanie siły samozamykacza do wymaganego poziomu. Proponowane rozwiązania idealnie nadają się do zastosowania w przedszkolach, szkołach, uczelniach i placach zabaw, w których bezpieczeństwo młodych ludzi jest najważniejsze. Standardowo samozamykacz dostarczany jest z osłoną tłoczyska, przegubami kulowymi, wspornikami mocującymi, oraz kluczem regulacyjnym.

 

 

Dane Techniczne

Wykończenie korpusu

Malowany proszkowo RAL9005

Tłoczysko

Ceramiczne

Przeguby kulowe

Ocynkowane

Kąt otwarcia

90 stopni

Ciężar skrzydła furtki

do 60 kg

Rozmiar furtki

Szerokość: od 500 do 1200 mm

Siła zamykająca

300 N

Regulacja siły zamykania

TAK

 

Samozamykacz SF-19-300N jest uniwersalny i łatwy w montażu, a dzięki zastosowanej technologii wypełnienia go gazem, sprosta nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym (duży zakres temperatur -20°C do 80°C).

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty z tej samej kategorii: