Samozamykacz do furtki SF-22-500N

3502002

Nowy

Samozamykacz do furtki SF-22-500N zapewnia powolne i kontrolowane rozwiązanie zamykania szerokiej gamy bram i furtek. Jest idealnym rozwiązaniem do kontroli dostępu w budynkach użyteczności publicznej, oraz w prywatnych posesjach.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny - Wysyłka 24h

767,00 zł


623,58 zł netto

Więcej informacji

Samozamykacz do furtek SF-22-500N

idealny samozamykacz do montażu na zewnątrz
 

Samozamykacz do furtki zapewnia powolne i kontrolowane rozwiązanie zamykania szerokiej gamy bram i furtek. Jest idealnym rozwiązaniem do kontroli dostępu w budynkach użyteczności publicznej, oraz w prywatnych posesjach. Skutecznie zamyka bramę w sposób sprawny i kontrolowany. Tłumienie zapewnia zamykanie furtki z kontrolowaną szybkością, umożliwiając ludziom bezpieczne przejście nawet w przypadku silnych wiatrów. Ukryty zawór ciśnienia gazu pozwala na łatwe dopasowanie siły samozamykacza do wymaganego poziomu. Proponowane rozwiązania idealnie nadają się do zastosowania w przedszkolach, szkołach, uczelniach i placach zabaw, w których bezpieczeństwo młodych ludzi jest najważniejsze. Standardowo samozamykacz dostarczany jest z osłoną tłoczyska, przegubami kulowymi, wspornikami mocującymi, oraz kluczem regulacyjnym.

 

 

Dane Techniczne:

Wykończenie korpusu

Malowany proszkowo RAL9005

Tłoczysko

Ceramiczne

Przeguby kulowe

Ocynkowane

Kąt otwarcia

90 stopni

Ciężar skrzydła furtki

do 100 kg

Rozmiar furtki

Szerokość: od 1200 do 2000 mm

Siła zamykająca

500 N

Warunki pracy

od -20°C do 80°C

Regulacja siły zamykania

TAK

 

Samozamykacz SF-22-500N jest uniwersalny i łatwy w montażu, a dzięki zastosowanej technologii wypełnienia go gazem, sprosta nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym (duży zakres temperatur -20°C do 80°C).

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 Inne produkty z tej samej kategorii: