IDEA PAD Zamknięcie awaryjne płytkowe 1-punktowe, metalizowane szare (bez ppoż.)

IS-946-1000705

Nowy

Zamknięcie awaryjne nawierzchniowe, płytkowe, jest przeznaczone do stosowania na drzwiach znajdujących się na drogach ewakuacyjnych. Ryglowanie jednopunktowe - boczne. Rygiel ze znalu (przeznaczone do zwykłych drzwi lub drzwi dymoszczelnych)

Więcej szczegółów

Na zamówienie - zapytaj o czas realizacji

326,28 zł


265,27 zł netto

Więcej informacji

IDEA PAD Zamknięcie awaryjne, płytkowe, jednopunktowe, czarne (ppoż.)


Dane techniczne:

  • Ryglowanie boczne. 
  • Rygiel ze znalu (przeznaczone do zwykłych drzwi lub drzwi dymoszczelnych)
  • Uniwersalne lewe/prawe.
  • Metalizowane szare, wersja bez ppoż.Opakowanie zawiera:

  • zamknięcie płytkowe
  • śruby mocujące
  • blachę zaczepową IS-941-00110
  • podkładkę
  • szablon montażowy

 

Opis produktu:

Zamknięcie awaryjne Idea Pad jest przeznaczone do stosowania na drzwiach znajdujących się na drogach ewakuacyjnych. W sytuacji nagłego zagrożenia życia lub zdrowia umożliwia ono pewną, bezpieczną i szybką ewakuację z pomieszczenia osobom, które wcześniej mogły zapoznać się z zasadą jego działania. Zapewnia prawidłową pracę skrzydła drzwiowego, nawet w sytuacji naporu osób kierujących się w stronę wyjść ewakuacyjnych. Spełnia wymagania normy PN-EN 179:2009, która opisuje wymogi stawiane takim zamknięciom. Znajduje zastosowanie w obiektach biurowych oraz mieszkalnych. Może być uruchamiane przy użyciu płytki naciskowej.

 

Zastosowanie:

Zamknięcie przeznaczone jest do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o maksymalnym ciężarze do 200kg, szerokości do 1320 mm i wysokości do 2520 mm. Są to warunki określone przez normę. Zamknięcie działa prawidłowo w zakresie temperatur od -10°C do+60°C. Uniwersalny zaczep zamknięcia umożliwia jego stosowanie zarówno w lewych, jak i w prawych drzwiach. Wielowariantowość zestawów pozwala zastosować je do drzwi jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych, wykonanych z drewna, PCV, lub z aluminium.

 

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Zamknięcie posiada certyfikat Instytutu Badawczego ICIM, gdzie zostało przetestowane na zgodność z normą PN-EN 179:2009 oraz certyfikat Warrington zezwalający na oznaczenie zamknięcia znakiem CE. Spełnia wszystkie wymagania normy opisującej zamknięcia tego typu.

 

Trwałość 200 000 cykli

Trwałość zamknięcia zbadano na 200 000 cykli (najwyższa badana wartość). Po zakończonym badaniu zamknięcie jest produktem w pełni funkcjonalnym. Oznacza to, że może być ono stosowane w ciężkich warunkach eksploatacji, przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej i obiektach biurowych.

 

Powłoka antybakteryjna AntiGERM

Wszystkie podstawowe okucia antypaniczne ISEO (poza wykończeniem PVD i Inox) pokrywane są powłoką antybakteryjną, która poprzez uwalnianie jonów srebra chroni przed rozwojem i rozprzestrzenianiem się bakterii.

30 Inne produkty z tej samej kategorii: