Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

  • Yale

Tagi

Block title

Visit our blog

PŁATNOŚCI

 

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 1000zł brutto

Przelew / wpłata na konto

Generalnie paczki są nadawane tego samego dnia, maksymalnie w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.


UWAGA !!!

Brak wpłaty
Jeżeli, przy płatności przelewem, nie nastąpi wpłata w ciągu 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia
 ,będzie ono automatycznie anulowane (po 5 dniach wysyłamy maila z przypomnieniem)

Wpłata niewłaściwej kwoty:

Przy niedopłacie na konto sklepu kontaktujemy się z klientem, wysyłając informację o niedopłacie. Jeśli w ciągu 4 dni nie otrzymamy brakującej kwoty, lub w przypadku braku kontaktu z klientem, zamówienie jest anulowane. Wpłacone pieniądze zwracamy przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe

Przy nadpłacie kontaktujemy się z klientem i w zależności od jego woli nadpłatę zwracamy przelewem na wskazane przez niego konto bankowe, lub generujemy kupon z rabatem kwotowym równym wysokości nadpłaty do wykorzystania przy następnych zakupach.Pobranie

W przypadku wysyłki za pobraniem towar wysyłany jest tego samego, lub następnego dnia roboczego w zależności od godziny złożenia zamówienia.

Do wartości przesyłki będą dodatkowo doliczone koszty pobrania w wysokości 7 zł brutto

UWAGA: Jeżeli Klient nie odebrał towaru zamówionego za pobraniem, sklep RAGEN ma prawo obciążyć go kosztami transportu zamówionego towaru, do miejsca dostawy wskazanego w zamówieniu, oraz kosztami zwrotu przesyłki do magazynu firmy.Przelewy24

Wprowadziliśmy nową formę płatności za zakupy w naszym sklepie internetowym dającą mozliwość szybkich płatności online. Wygodnie i szybko można wykonać przelew internetowy lub zapłacić kartą. Warunki wysyłki jak przy przelewie.

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Przelewy24. Serwis Przelewy24 umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Kanały płatnościKoszty przesyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Opłaty za przesyłkę, oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszt transportu jest stały niezależnie od wagi przedmiotów.

Kanały płatności

 Przesyłka kurierska do 30 kg
  - 17 zł brutto (13,82 zł netto)

Kanały płatności

 Przesyłka gabarytowa (powyżej 150cm długości)
  - 32 zł brutto (26,02 zł netto)

Niezależnie od wartości zamówienia, w przypadku przesyłki pobraniowej doliczany jest koszt + 7 zł brutto (5,69 zł netto)

 

Kanały płatności

 
  Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość wysyłki za
  pośrednictwem  Poczty Polskiej - ceny ustalane indywidualnie.

Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

 Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towaru możliwy jest po wcześnejszym kontakcie mailowym, lub telefonicznym. Isnieje możliwość płatności przy odbiorze w kasie firmy.


Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.