Samozamykacz do furtki DIREKT 150 biały

392302-2

Nowy

Samozamykacz DIREKT 150 jest korzystnym cenowo rozwiązaniem dla prywatnych posesji, osiedli mieszkaniowych, szkół. Jest uniwersalny i łatwy w montażu, a dzięki zastosowanej technologii wypełnienia go gazem, sprosta nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym (duży zakres temperatur -20°C do 80°C).

 

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

1 080,00 zł


878,05 zł netto

Więcej informacji

Samozamykacz do furtek DIREKT 150
idealny samozamykacz do montażu na zewnątrz

 

Samozamykacz do furtek DIREKT 150 jest doskonałym rozwiązaniem na domykanie zewnętrznych furtek w miejscach takich jak obszary o dodatkowej kontroli dostępu, przedszkola, szkoły, zakłady przemysłowe, czy chociażby prywatne posesje. W przeciwieństwie do normalnego samozamykacza skrzydło nie jest zamykane z hukiem, ale przesuwa się powoli i łagodnie. Samozamykacz DIREKT redukuje niebezpieczeństwo wypadku i zapobiega uderzeniu osoby przechodzącej przez skrzydło furtki. Samozamykacz DIREKT zawsze domyka furtkę, co jest szczególnie ważne w przedszkolach, gdyż zapobiega wybiegnięciu dziecka na ulicę.

 

 

  • DIREKT 150 jest bardzo łatwy w montażu, jak tradycyjny samozamykacz
  • Wyróżnia go fakt, iż jego prędkość domykania może być płynnie regulowana.
  • Samozamykacz może być użyty do furtek z normalnymi, lub regulowanymi zawiasami.

 

 

Dane technincze:

Wykończenie zewnętrzne cylindra

Kolor biały

Wykończenie tłoczka

Ocynk

Kąt otwarcia

do 110°

Ciężar skrzydła furtki

do 80 kg

Rozmiar furtki

Wysokość: do 2500mm

Szerokość: 750mm - 1200mm

Siła zamykająca

400 N

Odporny na warunki atmosferyczne

Tak

Szybkość zamykania

Regulowana

 

Działanie:

Samozamykacz DIREKT działa bezpośrednio na furtkę bez udziału dodatkowej dźwigni. Mocowany jest po jednej stronie do słupka, lub ramy drzwiowej, a z drugiej strony do drzwi lub furtki. Zasada działania podobna jest do tej w siłowniku gazowym. Kiedy furtka jest otwierana samozamykacz ulega skróceniu, a zwiększone w ten sposób ciśnienie wewnątrz urządzenia sprawia, iż tłoczysko jest wypychane zamykając furtkę. Ze względu na użycie gazu w zastępstwie tradycyjnej sprężyny dysponujemy znacznie większą siłą zamykania. Z tego powodu samozamykacz DIREKT zawsze dokładnie domyka drzwi lub furtki, pomimo iż jego wymiary są stosunkowo małe.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 Inne produkty z tej samej kategorii: